Eliittikisat la 26.8. AIKATAULU

Lappeenranta, Kimpinen la 26.8.
15.00	M	Moukari	
15.00	P 13	60 m	
15.05	T 13	60 m	
15.15	M 	5000m kävely	
15.40	N	3-loikka	
	N	Kuula	
15.45	M	1500m 	B-kilpailu
16.00		Kilpailun avaus	
16.05	M	400m aj	
16.20	N	100m aj	1.alkuerä
16.25	N	100m aj	2.alkuerä
	N	Keihäs	
16.30	M	Seiväs	
16.35	M	100m	
16.45	N	100m	B-kilpailu
16.50	N	100m	A-kilpailu
16.55		100m 	Pyörätuolikelaus
17.05	N	400m 	B-kilpailu
17.10	N	400m	A-kilpailu
17.20	M	3000m	
17.35	M	3-loikka	
17.40	N	100m aj	Loppukilpailu
17.50	M	Keihäs	
	M	200m	B-kilpailu
17.55	M	200m	A-kilpailu
18.00	N	200m	
18.05		200m	Pyörätuolikelaus
18.10	N	5000m 	
18.35	N	800m	B-kilpailu
18.40	N	800m	A-kilpailu
18.50	M	1500m 	A-kilpailu

Pääsyliput myynnissä ennakkoon: LUM-toimisto, Urheilu Koskimies, www.ticketmaster.fi
Pääkatsomo: 22e (katettu)
Muut katsomot: 15e (varusmiehet ja opiskelijat 10e)
Alle 12 vuotiaat ilmaiseksi.
Tiedustelut: LUM-toimisto p. 05 4150 606



 

   UK Koskimies