Aikataulu 15.-16.7.2017


Lauantai 15.7.2017	PÄIVITETTY 14.7. KLO 8.50		
				
12.00	T15	80m aj	1.erä	
	M19 N19	Seiväs		
	P/T15	Pituus		
	P/T13	Keihäs		4 kierrosta
	P/T9	Kuula		4 kierrosta
12.05	T15	80m aj	2.erä	
12.20	P11	60m aj		
12.25	T11	60m aj		
12.30	P13	60m aj		
12.35	T13	60m aj		
12.50	P15	100m		
12.55	M19	100m		
13.00	N	Keihäs		Pm
13.00	T 11	Pituus		4 kierrosta
13.00	N19	100m	B-erä	
13.05	N19	100m	A-erä	
13.15	N	100m		Pm
13.25	M	100m		Pm
13.30	P/T 13	Seiväs		
13.35	T9	40m		
13.40	P9	40m		
13.45	Palkintojen jako 1 / Päättyneet lajit			
13.50	P 11	Pituus		4 kierrosta
14.10	M/M19/P15	800m		Pm
14.10	M 	Keihäs		Pm
14.20	N/N19	800m		
14.30	T15	800m		
14.40	P/T 9	600m		
14.50	P/T11	600m		
15.00	P13	600m		
15.10	T13	600m		
				
15.15	Palkintojen jako 2 / Päättyneet lajit			
				
				
Sunnuntai 16.7.2017	PÄIVITETTY 14.7. KLO 8.50		
				
12.00	M17	400m aj		
	P13/T13	moukari		alakenttä
	P9/T9	pituus	4kierrosta	
	P11/T11	korkeus		
12.15	P/T15	300m aj		
12.30	N19	200m		
12.35	M19	200m		
12.45	P15/T15	moukari		alakenttä
12.45	N	200m	Pm	
12.55	M	200m	B-erä	
13.00	M	200m	A-erä	
13.00	M19/N19	korkeus		
13.10	M/N19	pituus		
13.10	P9	150m		
13.15	T9	150m		
13.15	Palkintojen jako 1/ Päättyneet lajit			
13.35	T13	60m	1.erä	
13.35	N 17	keihäs		
13.40	T13	60m	2.erä	
13.45	P13	60m	1.erä	
13.50	P13	60m	2.erä	
13.50	P/T13	korkeus		
13.55	P11	60m	1.erä	
14.00	P11	60m	2.erä	
14.05	T11	60m	1.erä	
14.10	T11	60m	2.erä	
14.15	P/T11	keihäs	4 kierrosta	
14.25	P15/T15	1500m ej		
14.35	M19/N19	1500m	

OSANOTON VARMITUS on tehtävä kilpailutoimistoon viimeistään 45 min ennen lajin alkua.

   UK Koskimies